| claude42 a întrebat:

Nu mi se deschide photo shopul sad stie careva dc nu-mi apare nimic pana acum mergea

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Nu apare deloc nimica? photoshop e un program cu liceenta, poate ai folosit doar demo-ul de cateva zile si acum nu mai merge... daca nu se deschide deloc, sterge-l si descarca-l iar de pe net.

| claude42 explică (pentru AnutzaBM):

Lam descarcat... si am instalat si altul dar tot asa sad

| AnutzaBM a răspuns (pentru claude42):

Despre ce photoshop e vorba? CS cat? cand l-ai reinstalat ai bagat si liceenta? poate nu iei programul de unde trebuie happy eu il am in pc, te pot ajuta daca chiar nu te descurci, lasa-mi id-ul intr-un mesaj.

| claude42 explică (pentru AnutzaBM):

Claudiu.buliga... nu merge sa dau mesaj