| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se mai vad imaginile la "google images", ce este de facut? Orice as da cautare, nu se vad decat primele imagini, restul nu. Asta se intampla pe toate browser-ele pe care le am!
http://imgur.com/a/8OLNM
http://imgur.com/a/7ioIC

Răspuns Câştigător
| llLarisa a răspuns:

Pfff Asta am patit si eu acum cateva zile, mi-a mancat nervii. Nu cred ca o sa gasesti rezolvare la problema asta. Le-am incercat eu pe toate, si fara efect. Am inceput asa : am sters istoricul, cache, cookies din browser, nu a mers,, apoi mi-am luat dupa google chrome store, extensia de sters toate datele. Nu a mers nici asa. Am facut update,. apoi am dezistalat complet browser-ul, l-am instalat din nou, tot fara efect. Am stins pc-ul, am resetat wirelless-ul, Nimic. Am sters driver-ul placii video, l-am reinstalat, tot degeaba ca tot nu se vedea. mi-am luat anti-virus, am scanat tot, malware, spyware, registry stersi etc. Aiurea. Deci intr-un final nu am avut ce sa fac decat sa reinstalez windows-ul, asa am scapat de problema. Daca ai ghinionu sa ai problema cum am avut-o eu, si nu e doar o eroare ceva de la browser, atunci e bun. La mine a fost complicat XD

| MuCelMic a răspuns (pentru llLarisa):

Toate astea le-am facut si eu cu exceptia windows-ului (sper sa nu ajung acolo! e complicat rau la mine sa o iau de la capat) mai astept cateva zile, desi fara google image search nu prea se poate trai laughing poate e de la ei...
https://productforums.google.com/forum/#! topic/websearch/i0eBJv_TCPw

| llLarisa a răspuns (pentru MuCelMic):

Aha. si ai rezolvat problema?

| MuCelMic a răspuns (pentru llLarisa):

Acum s-a rezolvat de la sine! Yayyyy! happy am avut dreptate, a fost de la ei! multumesc oricum!

4 răspunsuri:
| llLarisa a răspuns:

Dar daca reusesti sa il faci fara reinstalare windows. sa imi zici si mie cum ai facut.