| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot instala Adobe flash player si Java.Am Windows 7 si folosesc Firefox v 18.Am avut Adobe flash player 11.5 si a mers foarte bn.Am instalat Java 7 upadate 11 dar imi aparea eroare la pluggin in firefox si a trebuit sa dau disable.M am gandit sa reinstalez Adobe flash player si Shockwave.Adobe flash player n a vrut sa se mai instaleze.Imi aparea eroare.Shockwave player s a instalat.Le am avut si inainte, de ce imi apar probleme acum?

6 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Adobe Flash Player, sti cum sa il descarci? Te duci la un site cu jocuri 3D cu masini, de ex. acolo spune ca trebuie sa descarci Adobe flash player, si o sa apesi acolo unde scrie cu albastru: Adobe Flash Player download. Il descarci si te joci. happy Java nu e chiar o marca buna.happy Funda? Please!>big grin

| Kasya a răspuns (pentru XxRoyalxX):

Stiu cum se descarca.nu este prima data cand il instalez.si nici n am avut probleme cu el.dar acum n am stiut care este cauza.eu il iau direct de pe site ul lui.

| Kasya a răspuns:

Am rezolvat problema.Multumesc tuturor pentru rasp.

| taken a răspuns:

Dezinstaleaza Firefox si instaleaza-l din nou.Vezi in control panel daca Adobe flash player este instalat, dezinstaleaza-l si incearca sa-l instalezi din nou. Daca nu merge instaleaza Google Chrome :
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Click pe descarcati chrome, apoi click pe acceptati si instalati.Are flash player incorporat.

| MeConstantine a răspuns:

Pai poate este de la versiunea de firefox care este instalata si nu de la java sau Adobe. Cel mai usor sa verifici este sa deschizi in alt browser si sa vezi daca se comporta bine, daca da atunci de la browser este eroarea.

| vatco a răspuns:

Dezinstaleaza toate versiunile de Java..si dezinstaleaza si Adobe flash player..intra pe ninite.com selecteaza Java, Flas Player(vezi ca sunt 2, selecteaza-le pe ambele) apoi da download installer da run si o sa iti instaleze automat fara probleme.