| simo99 a întrebat:

Nu pot sa intru pe messenger nici pe mozilla firefox, chiar daca sunt conectata la internet..merge doar internet explorer si google chrome. Aveam o chestie la antivirus unde ma intreba daca sa ii permit sa se deschide sau nu, si din greseala am dat sa nu mi le deschida.Cum pot sa-l fac,ca macar messengerul sa mearga, deoarece am instalat si alt messenger si tot nu ma lasa sa intru?-Fundita

Răspuns Câştigător
| BrokenInside a răspuns:

Da click in ordinea urmatoare:
-Start
-Control Panel
-Windows Firewall
-Exceptions.
Si pui firefox si mesul. Daca nu merge pune pe cineva care se pricepe -.- adica serios pe cineva care macar stie engleza

1 răspuns:
| Vasilica_Dinu_1953 a răspuns:

Nu ma pot lega la mozila firefox.