| charlie the alien a întrebat:

Nu reusesc sa ma loghez pe conquiztador.ro. Am cont de foarte mult timp dar mi se intampla prima data. Am facut update la flash, si tot nu merge. Am incercat si alte 2 browsere, tot la fel, scriu user, parola si nu se intampla nimic. Stiti ce trebuie sa fac?

11 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Poate ai uitat datele contului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu fa-ti alt cont si noteaza undeva datele tale pe o hartie ceva iar apoi te loghezi cu parola si numele tau id meu ramona_elena1998

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa-ti altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mise intampla la fel nu stiu ce sa fac si am 1008 joc si 5800 paj daca vrei sa mai vb iti las un id cristi_blondu261

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu incerc sa-mi fac cont nou si numerge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi contul...desi al ai de mult timp...am facut aceeasi greseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge nu gasesc saitu am scris si www.conquiztador.ro s ni merge nu gasesc adevaratul conquiztador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu nu reusesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa ma loghez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge ...nu stiu ce are!