| xxASmileFromHeLLxxx a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat dar de cateva zile nu mai imi merge facebook-ul. Eram pe facebook si dupa ce am reincarcat pagina am observat ca nu mai imi apare chat-ul, nu pot sa citesc mesajele, sa dau like-uri sau click pe fotografii, sa postez ceva etc, dar de pe telefon merge perfect. Ce as putea sa fac ca sa isi revina?

1 răspuns:
| con12ro a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook de pe alt borowser!winking, sa-mi spui daca a mers.