| nosferatu15 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac... vreau sa trimit de pe telefon niste imagini in PC. Dar nu mai stiu cum sa procedez (am pierdut cablul de date si nu am instalat bluetooth ca hardware). Mai am vreo solutie, sau daca stie cineva vreun program; nu stiu, sper sa ma ajutati... fundastraight face

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoti cardul sd care il ai in mobil si il introduci in ranura adaptatoare, dupa aia in pc (in caz ca are ranura) si asa completezi procesul.

| EaDuduTza a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti cumperi alt cablu ca nu e scump!

| b0gd4nn a răspuns:

O solutie stiu si eu:d Un cititor de card te-ar ajuta daca ai cardtongue