| Teodoriu_Andrei_1999 a întrebat:

Am un telefon Orange zali
si cand vreau sa il conectez cu calculatorul prin cablul USB nu se intampla nimic sad
mai stie cineva o modalitate sau un program prin care sa le trimit pe telefon? *fara bluetooth*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa conectezi telefonul prin cablu USB, pe un alt port USB, eventual pe spatele unitatii centrale, daca utilizezi un desktop.
De asemenea, iti recomand sa testezi conectarea telefonului si pe un alt PC, avand un sistem de operare Windows 7.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| Andreea555012 a răspuns:

Încearcă sa închizi telefonul de tot si apoi reporneste-l!