| Allexsu_Allex_1997 a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa imi mearga wireless-ul. Am incercat tot. Routerul e problema pentru ca nu stiu cum sa il fac sa mearga si pe PC(decatop)... Am incercat sa fac, ca in instructiuni... Ma poate ajuta cineva? Laptopul e DELL INSPIRON

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce router ai si cat de prost e configurat?

| Heliodor a răspuns:

Ce nu-ti merge ruterul sau laptop
la laptol reinstaleaza driver de wireless
daca este rotarul il poti seta numai prin cablu, si urmand instructiunile

in caz ca nu-ti vede laptopul rotarul, vezi sa nu ai rotarul pus pe ascuns

| paul9923 a răspuns:

Trebuie sa suni la cei la care ai internetul, iar ei vor trimite pe cineva sa remedieze situatia, nu te panica!