| FlyProject554 a întrebat:

Nu stiu. daca e categoria potrivita dar am o problema la care as vra sa ma ajutati
am pus o intrebare pe TPU si vreau sa o sterg insa imi cere sa o confirm de pe email... iar la email nu imi mai merge parola ce sa fac cum sa intru pe mess altfel sau cum sa recuperez parola

Dau funda

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai optiune de recuperare parola pe Yahoo, sau nici macar atat lucru nu stii! Asta daca-ti mai stii intrebarile de securitate cand ti-a facut contul! Daca nu...adio cont!

| FlyProject554 explică (pentru K0sti):

Off la naiba ca nu merge imi spune sa introduc un nr de telefon il pun pe al meu nu marge il pun pe a lu fratemiu nu merge il pun pe a lui tata nu merge... off
se pare ca adio cont