| Glsukab a întrebat:

Nu stiu exact unde sa incadrez aceasta intrebare dar, am achizitionat o tablet de la flanco, iar in seara asta am primit-o cand am desfacut cutia, display-ul era spart si avea 2 urme de te pete negre, intrebarea mea e daca se poate inlocui tableta, greseala mea ca nu am desfacut-o pe loc

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu ei.

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Daca mai ai bonul si cutia originala si tot ce continea la inceput daca te duci la un magazin flanco poate te ajuta cineva.

| FlorinCiokan a răspuns:

Bine inteles. Suna la Flanco si povesteste-le. E o firma mare 100% o poti returna.

| Glsukab explică (pentru FlorinCiokan):

Cei de la flanco au spus ca nu e vina lor, ca trebuia sa o verific inainte, dar daca nu am semnat de primire pot face process verbal de returnare?