| TheSoldier a întrebat:

Nu știu cum a ajuns acolo, dar am o bucata foarte mica de sarma mai groasa în Jack ul de la microfon. Cum posta o scot de acolo? Am încercat și cu penseta, și cu un ac încins. Și nimic. Alte idei?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia nu e sarma, e unul din contactele mufei! Sunt niste lamele care fac contact cu jack-ul! Aoleeeeu sad
Vezi cum faci sa strici mufa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ummm exista mini aspiratoare pentru tastatura cred ca merge thinking sau cu aspiratorul normal laughing))