| lizzy01 a întrebat:

mi-a intrat o aschie in degetul mare de la picior dar nu o vad.Probabil a intrat adanc in piele cred...doar ca nu stiu cum sa o scot acum.Am incercat cu o penseta si cu un ac dar nu am reusit. dati-mi si mie niste idei cum sa o scot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Trebuie să o scoată o altă persoană!

| FrozEenSoul a răspuns:

Cu un ac de cusut,winking incearca sa pui frate/sora sa ti-o scoatawinking Funda? succes