| AlexandraN21 a întrebat:

O aplicație de pe care pot sa partajez ecranul telefonului?

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Https://www.teamviewer.com/en-us/download/windows/

TeamViewer e de departe cea mai buna aplicatie pentru asa ceva,
sau Teams, de la Microsoft (dar ai nevoie de cont MS).

Ambele le descarci din GooglePlay, daca ai telefon cu Android, sau din Appstore, daca ai iPhone.

| trophin a răspuns:

Da nu iti trebuie aplicatie. are telefonul, smartphone "partajare"

| AlexandraN21 explică (pentru trophin):

Am IPhone si nu pot sa partajez pe alte dispozitive care nu sunt de la Apple.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Daca vrei partajare discord, cred ca si skype, daca vrei sa filmezi ecranul mobizen si sunt multe altele