| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Odată la cât timp se curata placa video de praf?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

O data la *cand vezi ca s-a acumulat prea mult praf sau incepe sa se stinga din cauza temperaturilor*.

| LPCTSTR a răspuns:

2-5-10 luni, depinde de mediul in care traiesti.

| Nemessys a răspuns:

Eu o curat destul de des pentru ca randez cu ea si mna. temperatura mare, ventilatoarele merg mult si repede, asa ca se incalzeste si trebuie sa fie mai mereu curata pentru a nu se deteriora mai repede.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru Nemessys):

Ce înseamnă pentru tine "destul de des"?

| Nemessys a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

O data pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe a mea o şterg de praf de două ori pe an, odată la 6 luni, la fel şi celelalte componente importante ale PC-ului.