| uNKN0Wn a întrebat:

Of, innebunesc! XBOX 360 sau PS3?
De ce?
Eu vreau doar sa ma joc, dar nu jocuri de copii mici, si nu imi pasa de Kinect sau Move.

Care merita mai mult?

DE CE?

Răspuns Câştigător
| muteanupaulcostin a răspuns:

Lol tot ps3, crede-ma, este mai bun deoarece:
-mai multe jocuri fata de xbox
-controller foarte usor de manevrat
-cea mai mare memorie ps3 320gb. xbox-250
-are mai multe feluri de controllere: pustii volanuri etc...
-grafica -acum e acum -daca ai hdmi la televizor grafica ajunge la 1020p (hd). uitate pe youtube cum se vede
-racirea (se raceste mai repede )
-nu se blocheaza
-poate fi modat usor dar, daca cumperi si vrei sa il modezi zii sa ti-l desfaca si sa ti-l puna pe tv. te duci la settings si vezi ce versiune are max 3. 55
Daca vrei adresa mea de e-mail : paulcostinmuteanu. Am cumparat ps3 de 4 zile, am citit despre el, si daca vrei sa ti-l modezi stiu eu un numar al unui om care il modeaza pentru 100lei cu un progam rogero... iti explica el cum. I-ati o foaie de hartie si un pix si pune-i intrebari daca ai nelamuriri. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pe curand!

2 răspunsuri:
| trofinvladut a răspuns:

Iti recomand PS3 pentru ca are o varietate de jocuri pe piata,dar cea mai smechera chestie la el este modare cu soft, pe cand la xbox e nevoie de un anumit chip + manopera trebuie ceva bani, fa alegerea corecta PS3.

| kErTiLLo a răspuns:

Iti recomand tot PS3 LOL. am si eu PS3 si este foarte bun. Nu s-a blocat niciodata, plus ca sunt muuuuuuuult mai multe jocuri pentru PS3 decat pentru Xbox