| AttilaDornIsPower a întrebat:

Okay...de 2 zile, de fiecare data cand imi deschid laptopul mi se configureaza Windows-ul..de fiecare data.ce are? si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| MarianAlex112 a răspuns:

Pei nu stiu daca nu vad ce face. dar cel mai simplu sa scapi cu siguranta este sa schimbi windows-ul doar daca stii sa il schimbi sau pe cineva sa o faca pe gratis.big grin

6 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Schimba wid

| AttilaDornIsPower explică (pentru MarianAlex112):

Man....nu stiu ce e aia ca nu ma pricep la de astea...

| MarianAlex112 a răspuns (pentru AttilaDornIsPower):

Pei nu stiu daca nu vad ce face. dar cel mai simplu sa scapi cu siguranta este sa schimbi windows-ul doar daca stii sa il schimbi sau pe cineva sa o faca pe gratis.big grin

| MarianAlex112 a răspuns:

Daca il lasi sa se conf dupa restart incepe iar de la capat?

| MariuS88c a răspuns:

L-ai reinstalat recent?

| AttilaDornIsPower explică (pentru MariuS88c):

Nu...dar am instalat un nou browser recent...nu cred ca are legatura >.