| SüßesHäschen a întrebat:

Okey, salut :) as vrea sa intreb daca MarketGSM e un site de incredere si eu as vrea sa cumpar produsul acesta http://market-gsm.ro/......usa-cadou/ ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Este un site de incredere am mai comandat de acolo fara nici o problema

| SüßesHäschen explică (pentru HuShEr):

Mie nu imi pare de incredere. Datele societatii nu sunt trecute, adresa unde poti fi gasiti nu este trecuta (numerele de telefon daca sunt pe cartela nu le poti gasi proprietarii) + paginile retelelor de socializare lipsesc. Cu alte cuvinte, daca ai vreo problema dupa ce comanzi, tu nu ai cum sa dai de ei sa-i tragi la raspundere. Nu iti recomand sa cumperi ceva de la ei.