| RadXx a întrebat:

Ola TPU happyam stat si m-am gandit despre app android,m-am gandit sa imi creez si eu o aplicatie/un joc,ma puteti ajuta adica ce programe imi trebuie este complicat,as vrea mai multe detalii daca se poatehappy sper sa ma puteti ajuta, o zii buna la toti :*

6 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Trebuie sa stapanesti mediul de programare C si C++

| RadXx explică (pentru VirusS97):

Intotdeauna programarea mi s-a parut prea grea...prea multe chestii complicate in ea fara sup

| Razvanp69 a răspuns:

Eu nu cred ca esti cu capu pe umeri si nu realizezi ce zici. Nu ai cum sa faci acasa un joc mai ales pentru android. E complicat adica chiar e foarte complicat sa faci asa ceva. Eu nu vreau sa iti distrug sperantele, poti sa crezi in continuare ca vei face unul laughing)))

| VirusS97 a răspuns (pentru Razvanp69):

Razvan chiar se poate, eu de exemplu am reusit sa imi pun android pe pc (sa il folosesc cu ajutorul unui program nu sa il pun in loc de windows) dar trebuie sa te stii cu programarea android este un soft facut pe coduri de programare gen C...etc. Se poate daca le ai cu programarea big grin

| AnonimusGate a răspuns (pentru VirusS97):

Si un prieten o facut astasi abia se stie la pc... deci tu nici nu sti ce vb laughing))))

| VirusS97 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Da şi eu l-am văzu pe ăla ce a spart severele NASA şi nu ştia să vorbească calumea limba română plus că are doar 10 clase parcă....deci e vorba şi de noroc, îndemânare şi experienţă.