| 1000bodies a întrebat:

Pareri despre BlackBerry Curve 9320?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea este un telefon foarte bun, îşi merită banii!
Informaţii suplimentare :
Cu noul BlackBerry Curve 9230™ esti aproape de tot ceea ce te intereseaza. Ai cea mai buna tastatura QWERTY, pentru a trimite cat mai usor mesaje, iar cu browserul web si conexiunea 3G ai acces rapid la internet oricand ai nevoie. Mai mult, ai contul de e-mail, retelele sociale si BlackBerry Messenger la doar cateva clickuri distanta.
Apasa tasta dedicata BlackBerry Messenger pentru a vorbi cu prietenii, trimite-le imagini sau ultimele noutati. Poti trimite un mesaj unui intreg grup sau doar unei persoane si stii cand mesajul tau a fost livrat sau citit.
Ai aplicatii de stiri sociale, pentru a afla dintr-un singur loc tot ce se intampla pe Facebook, Twitter, MySpace sau pe bloguri. In plus, poti posta informatii pe toate retelele sociale in acelasi timp.
Descopera noua aplicatie de socializare prin muzica- BBM™ Music, exclusiv pentru BlackBerry. Iti ofera acces la sute de melodii pe care le poti trimite contactelor tale din BlackBerry Messenger. Cu cat ai mai multi prieteni, cu atat vei beneficia la randul tau de mai multa muzica.
Ai nevoie de inspiratie? Porneste radioul FM pentru a asculta cele mai noi melodii ale posturilor preferate. Iar cu aplicatii radio precum Tune In Radio sau Nobex Radio Companion poti folosi chatul in timp ce asculti muzica.
Arata filmele, imaginile si melodiile preferate tuturor prietenilor. Conecteaza wireless smartphone-ul tau BlackBerry Curve 9230 la o consola de jocuri, un televizor HD sau un PC si retraieste pe marele ecran momentele preferate, alaturi de cei dragi.
Da o noua dimensiune jocurilor preferate. Functiile BBM incorporate, elementele grafice bogate si procesorul puternic fac ca jocurile de socializare sa fie mai atractive ca niciodata. Joaca-te cu prietenii, converseaza-te pe chat si provoaca-i prin BBM, fara a fi nevoie sa inchizi jocul. In plus, acumulatorul de mare capacitate iti permite sa te joci mult timp.
Ia internetul cu tine oriunde ai merge. Tehnologia 3G si cel mai puternic browser BlackBerry® de pana acum iti permit sa accesezi usor pagina web dorita. Iar cu ajutorul modulului BlackBerry® 7.1 incorporat, iti poti transforma smartphone-ul intr-un hotspot Wi-Fi ce poate fi accesat de pana la cinci dispozitive.
Fii la curent cu noile evenimente mult mai usor, fara efort. Ai mesaje, notificari si actualizari imediat ce acestea sunt transmise si raspunzi la fel de rapid folosind cea mai buna tastatura QWERTY. Mai mult, smartphone-ul are un acumulator puternic, ce va rezista intreaga zi, si este pregatit ori de cate ori ai nevoie de el.
Baftă! Să-l foloseşti sănătos/sănătoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat să specific, au 2 prieteni de-ai mei acest telefon şi sunt mulţumiţi de el!

| leeah23 a răspuns:

Pierdere de bani! Am avut prieteni care si-a luat acest telefon si nu au fost multumiti de el!