| NothingImportant200 a întrebat:

Blackberry curve 9320 are radio?

Răspuns Câştigător
| Tudor_Bîrsan_1998 a răspuns:

Da are
dar iti trebuie casti, pentru ca acestea functioneaza pe post de antena

7 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Da

| Edw08 a răspuns:

Logic că da. Toate telefoanele apărute din 2005 (cel putin) au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are stiu sigur mi se pare ca nu trebuie utilizate castile ca antea edytpu nu toate telefoanele au radio de exemplu unele BlackBerry nu au(am eu un 8250) nu raspunde daca nu stii!

| midnight99 a răspuns:

Buna! Da, BlackBerry curve 9320 are radio Stereo FM.

| midnight99 a răspuns:

Buna! Da, BlackBerry curve 9320 are un radio stereo FM.

| Miryshyatat a răspuns:

Buna,nu stiu sigur daca Blackberry curve 9320 are radio, dar poti cauta pe internet despre el...Eu am Vodafone 555 blue, si eu a trebuit sa caut si am gasit informatiile necesare