| Sibiescu_Ionut_1993 a întrebat:

Pareri despre windows vista in 2017, cu ultimele update-uri si toate cele? Este stabil sp2?

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Intrebarea ar fi de ce Vista si cu Windows 10?!
Singurul considerent pentru care nu ar fi foarte ok 10 sa zicem, lipsa driverelor in cazul in care ai placi foarte vechi in PC.
Nu e cu nimic mai bun sau mai stabil Vista din contra!
In cazul in care totusi ai componente foarte vechi pentru care nu gasesti driver pentru windows 10...recomand si eu tot windows 7.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu tot windows 7 recomand

| doctorandus a răspuns:

Microsoft a dat sfoara-n tara ca si Windows 7 e depasit din punctul de vedere al securitatii, ce sa mai vorbim despre Vista...

| Nemessys a răspuns:

Minim 7...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,varza.Windows 7 macar.

| Sibiescu_Ionut_1993 explică:

Stiu,eu am 2 hdd si pe unul 7 iar pe altul vista.
Dar este bun si el sau e...

| Sibiescu_Ionut_1993 explică:

Dar de ce? Nu este problema de resurse la un i5 8gb ram etc. Eu erori nu am primit si imi merg toate jocurile si il am de ceva vreme.