| LaYeR a întrebat:

Este ok sa imi fac update la Windows 10 acum? Sau sa mai astept ceva timp pana devine mai stabil?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru un windows aparut in versiunea finala de aproape o saptamana se misca exact cum se misca 7-le dupa cateva luni de la aparitie.

Bug-uri majore nu sunt iar erorile care apar sunt din cauza ca nu s-a facut upgrade cum trebuie si e recomandat un clean install si dupa se misca windowsul excelent.

Răspuns utilizator avertizat
| JohnyMoga a răspuns:

E ok sa stai pe wind 7 si sa nul schimbi cu wind asta ca is naspa si iti da erori
iti spun din propria experienta le-am incercat pe toate 7 8 8.1 si 10 si pot sa-ti zic ca cele facute dupa 7 is dezastru apoi u fa cum crezi big grin

| iintunericul a răspuns:

M-ai asteapta, eu am instalat updatele de windows 10 si au mers bine o zis, apoi au inceput problemele cu el
cand voiam sa deschid startul intra la logarea contului
nu sunt stabile

| LaYeR explică (pentru iintunericul):

Pai asta ma gandeam si eu, din cate am inteles un an e gratis update-u, cred ca prin ianuarie o sa fie destul de stabil

| AndreiC221 a răspuns:

Salut eu am facut update la widows si este mult mai tare chiar si decat windows 7 dupa mine eu zic sa faci update