| SheWolf a întrebat:

Pe desktop imi apare o fereastra in care scrie :"You may be a victim of software counterfeinting. This copy of windows did not pass genuine Windows validation." In plus ecranul este negru, nu pot sa-mi pun o imagine- se vad doar iconitele pe un fundal negru. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o copie a windowsului si tia expirat, ai nevoie de codul de activare, ti-l poate activa cineva care se pricepe, asa l-am avut si eu pana am gasit pe cineva care mi la activat, sau poti intala alt windows care sa nu mai fie copie