| Radu_Barbos_1973 a întrebat:

Pe Facebook atunci cand dau pe o poza care mi-a fost trimisa de catre cineva nu o mai pot vedea, se vede neclara, ce ar trebui sa fac ca sa pot sa le vad clare?

1 răspuns:
| Razwy123 a răspuns:

Poate fi si de la internet deoarece nu se incarca cum trebuie. Daca aveti un router Wi-Fi incercati sa il scoateti din priza si sa il bagati la loc sau sa verificati daca toate cablurile sunt bagate cum trebuie, sau sa dati un restart la telefon