| DyaPacurar a întrebat:

Pe facebook(dupa care m-am logat pe TPU) profilul meu e privat(il pot vedea doar prietenii mei) eu vreau sa-l fac public... dar cum? sad
Funda big grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prietenii prietenilor ->click pe -> salveaza setarea Enjoy! Ai profil Public!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vrei, intra la "setari de confidentialitate" si bifeaza ce vrei tuwinking

| Nothinglikeus a răspuns:

Nu stiu cum se face dar iti dau un sfat: mai bine sa il lasi privat, e mult mai sigur pentru ca sunt o gramada de persoane care iti pot lua pozele de pe facebook si sa le foloseasca cum vor ei.

| DyaPacurar explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor dar chiar nu stiu care sa-l pun castigator(daca pun una... ceilati vor fi tot castigatoare pentru. mine) happy