| gogo34 a întrebat:

Pe soft Windows Phone, de exemplu la Nokia Lumia 630, se poate instala vreun antivirus bun?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Antivirus pentru ce? Nu exista virusi pe windows phone. Asta daca nu cumva instalezi aplicatii din alte surse si nu din store.
Un antivirus ti-ar manca din resursele telefonului si ti l-ar incetinii.

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Nu exista virusi pe windows phone!

| notefree a răspuns:

Windows phone nu are nevoie de antivirus.

| Vanqu1sh a răspuns:

Inca nu se merita sa pui antivirus pe telefon, momentan nu sunt atatia virusi incat sa iti creeze probleme + ca un antivirus consuma degeaba din baterie.