| Alexikca a întrebat:

Pentru a proteja comunitatea Impotriva continutului spam, am impus limite privind frecventa cu Care poti sa postezi, sa adaugi comentarii sau sa realizezi alte actiuni intr-un anumit interval de timp. Poti incerca din nou mai tarziu. Afla mai multe
Îmi arată asta pe Facebook de doua zile cred chiar 3. tot asta mi arătă. știe careva cât ține asta?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ca si la Instagram, cred ca daca tot incerci sa postezi, sa faci activitate de orice fel, mai rau faci.Ia o pauza de cateva zile si ar trebui sa revina totul la normal cat mai repede.

| siriusblack98 a răspuns:

Ai fost raportat pentru publicarea de conținut spam și asta este practic o sancțiune.