| Asdfasdefta a întrebat:

Pentru cei care aveti internet de la Orange, cum merge internetul? Se incarca greu? Ce nota ii dati de la 1 la 5?

5 răspunsuri:
| yoyoo a răspuns:

Pai depinde...La mine merge foarte greu.De la 1 la 5, i'as da nota 2, pentru. ca macar mergehee hee Dar si mie mi se incarca greu clipurile sau daca vreau sa scot ceva...

| Asdfasdefta explică:

Eu am romtelecom dar nu mi-l mai permit mai ales ca as vrea sa scot telefonul fix.

| OnlyGirl a răspuns:

Mrege chiar f greu eu stau la oras iar antena de la Orange e la 20 de metri de casa mea e chiar f naspa dar macar merge dar foarte greu te-as sfatui sa incerci romtelecom sau rds

p. s videoclipurile se incarca foarte greu si nota pe care o merita e 1spre 2

| radovanovic a răspuns:

Depinde de semnal. Cate odata merge foarte greu.
Daca ar fi sa-i dau o nota de la 1 la 5 ar fi 3.

| raluca_8263 a răspuns:

Da eu am net de la orange.Sa sti ca merge cam greu dar poate depinde si de la o zona la alta avand in vedere faptul ca nu stau la oras.Cred ca merita un 3 spre 4.In rest ma descurc cu el doar ca se incarca foarte greu filmuletele sau videoclipurile.

P. S e mai bun romtelecomultongue