| introduaicinumele a întrebat:

Poate cineva sa intre aici http://android-forum.ro/ si sa-mi zica daca merge site-ul? Eu de 3 saptamani de cand intru pe el nu mai merge deloc si cica nu gaseste serverul... si cred ca s-a desfiintat dar vrea sa vad daca pe alt PC merge:)

5 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Nah nici mie nu imi apare" Oops! Google Chrome could not find android-forum.ro" Cauta pe google "Android Forum" daca ai nevoiawinking

Răspuns utilizator avertizat
| alex4show a răspuns:

Nu, nu merge!

| Ankuu04 a răspuns:

Nu merge! Cred ca s-a desfiintat sau nu ai copiat bine link-ul.