| Coriiiiiiiiiina a întrebat:

Poate sa fie aplicatia iCloud si pe alt iPhone in afara de iPhone 4s? sau aceea cu publicatii. Ce aplicatii are in plus iPhone 4s fata de 4?

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

Daca ai iphone 4s, tii apasat pe butonul home 3 secunde si iti apare un microfon de culoare mov... apoi vorbesti cu telefonul, in engleza.
uite asa, apropo, vezi ca ti-am raspuns si la cealalta intrebare.
http://www.youtube.com/watch?v=rNsrl86inpo

2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Daca faci update la ios 5.0.1 pe orice iphone, ai icloud. singura aplicatie care e pe iphone 4s si nu e ste pe restul, este Siri. dar au gasit astia solutia sa bagi siri pe celalalte iphone prin portare. cauta in google "how to port siri"

| Coriiiiiiiiiina explică (pentru ChioruL14):

Si unde gasesc siri? la general si apoi unde?

| ChioruL14 a răspuns (pentru Coriiiiiiiiiina):

Daca ai iphone 4s, tii apasat pe butonul home 3 secunde si iti apare un microfon de culoare mov... apoi vorbesti cu telefonul, in engleza.
uite asa, apropo, vezi ca ti-am raspuns si la cealalta intrebare.
http://www.youtube.com/watch?v=rNsrl86inpo