| roxana0305200 a întrebat:

Pot pune chestii dinalea la facebook ca se simta fericita, iubita etc. daca am facebooku in romana si daca da cum?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Setarile contului-->limba..si acolo schimbi limba in engleza UK dupa aia cand vreau sa-ti actualizezi starea o sa ai acolo un buton pentru toate emoticoanele alea.

| Cris_Cristina_1996 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Si pe telefon cum se face?

| AnneღU a răspuns:

Daca ai contul pe lb romana nu poti. Tot ce trebuie sa faci este sa iti setezi in limba engleza contul, dupa care iti actualizezi tu starea de ex: " is happy, sad. etc " Apoi iti setezi contul in limba romana si starea se va traduce si ea " este fericita, trista etc. " Bafta! :*