| mOcoOvu a întrebat:

Pot sa imi fac " o poza " editata cu o persoana care nu exista, dar sa para reala? Adica, vreau sa imi fac oarecum un prieten imaginar, si sa-i fac poze dar sa para reale. Exista vreun program sau site care face asta? fundita

1 răspuns:
| greenmile00 a răspuns:

Poti incerca photoshop-ul, dar pentru ceea ce vrei tu sa faci sincer nu e recomandat. Incearca sa iti traiesti viata ta, asa cum e ea, cu bune cu rele gandeste-te ca e a ta, si fii mandra de ceea ce esti. Nu ai nevoie sa inventezi persoane doar pentru a-ti expune un statu social... fals. Cu siguranta se va afla, si cu siguranta va fi mai rau.

Sper sa imi asculti sfatul. Ai grija de tine.