| djhateme a întrebat:

O intrebare: Exista vreaun program prin care pot mari claritatea unei poze. Ex: am o poza facuta pe un telefon, si vreau sa o pun pe un fundal, dar vreau sa para cat mai reala posibil.background`ul are o rezolutie la pixeli mult mai mare decat are poza de pe telefon, si as vrea intr-un fel sa egalez claritatea celor doua.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Anon123 a răspuns:

Incearca cu Picnik...nu se poate downloada dar scrii pe google picnik si iti apare programul unde poti edita.
E foarte eficient, si poate face orice...
winking