| giirkssss a întrebat:

Pot sa imi pun screensaver un text scris cu mai multe culori? ca vreau sa scriu numele meu cu rosu si albastru nu merge decat cu rosu sau cu albastru. sau sa scriu numele cu albastru si ecranul sa fie rosu? ceva cu rosu si albastru.

4 răspunsuri:
| aius a răspuns:

Click dreapta destop-screen saver-3d text-settings-surface style-solid color-custom color-choose color-iti alegi cate culori sau nuante doresti dupa care-ok-ok-apply-ok

| giirkssss explică (pentru aius):

Da aleg mai multe si o baga numai pe ultima aleasa

| aius a răspuns (pentru giirkssss):

Imi pare rau dar nu te pot ajuta.stiam dar am uitat big grin

| giirkssss explică (pentru aius):

Ok. mersi oricum k ai incercat sa raspunzi