| alynut a întrebat:

Pot sa instalez un windows 7 pe un calculator de pe un stik?

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Da, sunt destule programe cu care poti face. Unul foarte simplu este Power ISO.

Tot ce ai nevoie e de program, un stick de minim 4 gb, si de BIOS-ul setat astfel incat sa booteze de pe stick.

| elycrissro a răspuns:

Da, dar trebuie sa il pui cu ajutorul unui program care iti va face stikul butabil.

http://www.byetsoft.com/......vista.html

| NoChanceForUs a răspuns:

Da,însă trebuie mai întâi setat din BIOS boot from memory stick, ca să citească direct de pe stick.