| WeAreSmart a întrebat:

Care trebuie sa fie ordinea de bootare daca vreau sa instalez Windows 7 de pe stik?

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai in lista "USB HDD" (mai poate fi si "Removable Devices") trebuie sa aiba prioritate mai mare decat HDD

Răspuns utilizator avertizat
| jeek0 a răspuns:

Usb sa fie primul.clar

| WeAreSmart explică (pentru jeek0):

Sa pun usb-ul first si de celelalte sa nu ma ating?

| jeek0 a răspuns (pentru WeAreSmart):

N-ai treaba cu celelalte daca vrei sa iti booteze strict de pe stick.dar trebuie sa permita si calculatorul. nu toate pot boota de pe stick.iti scrie acolo daca are asa ceva.

| UtilizatorulN a răspuns:

USB Port: ZIP daca ai. big grin

| dimoncicccadd a răspuns:

Pai toti zic aiurea nimic nu este adevarat daca vrei sa afli totul uitete aici http://www.youtube.com/watch?v=Y4q7Y6m0_As