| ALINA1122 a întrebat:

Pot sa recuperez istoricul conversatiilor pe skype multumesc e f important

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai conversatiile odata primite sunt sterge din server si salvate in calculator sau pe telefon (depinde de unde intri). daca ai sters tu istoricul si nu i-ai facut backup e pa. poti folosi utilitara asta ca sa vezi istoricul http://www.nirsoft.net/utils/skype_log_view.html

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Cele scrise ar trebuie salvate undeva. cauta

| ALINA1122 explică (pentru Constantin_Popa_1988):

Stiu ca ar trebui undeva salvate dar unde sa caut daca ai vreo idee sa mi de stire mersi anticipat

| Grasuy a răspuns:

Conversatiile vocale, nu deoarece se considera incalcare a nu stiu ce drepturi daca pastreaza convorbirile tale