| Andrei_3853 a întrebat:

Pot sa schimb placa video la dell vostro 1015? Daca se poate, dati-mi si niste siteuri sau modele de placi.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu nu poti, la laptopuri nu oti schimba placa video!

2 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

Da, incearca pe eMAG.

| SSMarius a răspuns:

Cu regret, nu se poate. dar din ce stiu acest laptop foloseste o placa video Intel® Graphics Media Accelerator X4500MHD, acesta placa NU pica, este foarte fiabila desi nu e foarte performanta.
Daca vrei laptop cu plava video puternica... iti recomand: http://www.dell-outlet.ro/dell-precision-m4600-full-hd.html