| amuleilazecelei a întrebat:

Pot sterge toate datele dintr-un iphone care nu mai porneste doar conectandu-ma pe PC la contul icloud si stergandu-le de pe PC? Doresc a vinde telefonul cuiva care e dornic sa-si asume reparatiile telefonului si nu vreau ca atunci cand il repara sa aiba acces la datele mele.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu cum vrei sa conectezi telefonul, nici cu sa stergi datele de pe un telefon nefunctional.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Nu știu dacă vrea cineva să cumpere un telefon stricat. Cu banii cheltuiți pe repararea telefonului mai bine își cumpără unul nou.