| i_am_valentyna a întrebat:

Poti afla numarul de telefon al unei persoane care te suna cu privat(#31#)?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Numai intr-un singur fel, daca sti ca te beep-uie, activeaza-ti casuta vocala si inchide-ti telefonul, cand iti da beep cu numarul ascuns atunci casuta il va prinde, iar cand aprinzi telefonul vei primi mesaj de la casuta vocala cu apel pierdut de la numarul "+407...".

12 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Se poate depinde de telefon si softurile instalate. fara acele softuri nu ai cum

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, nu poti afla numarul respectiv.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

@dannyjj
Nu e adevarat.Casuta vocala nu va prinde nimic.

| mihaibrasov a răspuns:

Poti doar daca lucrezi la compania respectiva de telefoane. Altfel nu.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nu ai cum straight facestraight facestraight face
Am incercat si eu sad

| Alina a răspuns:

Nu, e imposibil din pacate.

| Bibu_2231 a răspuns:

Nu poţi. ascunderea numărului se face prin centrală, aşa că. politia poate afla dar iti trebuie un motiv serios pentru asta.

E mai simplu sa iti iei un telefon care poate bloca astfel de apeluri.

| Rihanna a răspuns:

Nustraight face doar in cazul in care acea persoana te hartuieste in vreun fel.trebuie sa o reclami, altfel nu

| Mihaitsa22 a răspuns:

Daca primesti amenintari din partea unui nr privat il poti reclama la politie(aia te baga in seama doar daca ai peste 18 ani). La compania de telefonie la care esti abonata se vor face cercetari si daca intr-adevar se va demonstra ca ai primit amenintari care ti-ar putea pune viata in pericol acel abonat va fi amendat, poate chiar inchis pe o perioada de minim 6 luni de la declararea sentintei.Cam asa ai putea sa aflii cine e, in rest...nu exista alte metode. E privat tocmai datorita faptului ca... e privattongue Mult succes:*

| Anonimous_4345 a răspuns:

Nu de asta ii numar privat

| Alinutza_8819 a răspuns:

DA il poti afla te duci la politie si til afla ei :*:*