| maximiliannnn a întrebat:

Problema cu USBbig grineci am calculatorul de 4 ani si nu mi-a facut pana acum nici o problema dar acum o luna mi-am cumparat telefon si vreau sa-mi pun muzica aplicatii pe el dar nu merge am zis ca-i stricat TELEFONUl m-am dus la un prieten la el mergea usb si vedea telefonul dar la mine nu-l vede si am zis ca sa imi caumpar stick nici sticku nu-l vede dar la stick cand il bag la usn SE BLOCHEAZA Calculatorul. am cumparat mp3 si la el merge si la stick si telefon nu merge USB Si am nevoie de el vreau sa stiu ce are:
1.de la Windows nu cred ca l-am reinstalet si tot asa facea
2.de la placa de baza (cred)
Vreau sa stiu sigur ce are VA rog frumos niste raspunsuri exacte
Dau

Răspuns Câştigător
| Selena_6887 a răspuns:

Probabil nu ai un program care iti trebuie. Dar e buna si varianta
2.de la placa de baza

1 răspuns:
| iSharan a răspuns:

Daca ai wind xp dai click dreapta p imaginea telefonului sau a cardului din my computer (o sa apara cand conectezi telu)apoi properties apoi hardwere si o sa apara o lista.dai properties p numele telului sau al cardului dupa aia driver apoi uninstall