| Rolly1998 a întrebat:

Buna,imi cer iertare daca nu am pus la categoria corespunzatoare dar am urmatoarea problema: am un stick usb de vreo 5 ani, iar acest stick nu imi merge dar problema cea mare este ca amu 2 ani mi-am cumparat laptop iar pe laptop nu-mi mergea sticku dar inainte pe PC imi mergea nu stiu ce are, nici la verisorii mei nu le merge ca au laptop iar mie imi mergea pe pc.
Cand dau pe stick sa-mi intre imi cere un DEVICE NAME.
nu stiu ce sa fac vi s-a mai intamplat la careva, ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| zagagiga12 a răspuns:

Cand schimbi windowsul lasi stick-ul bagat in pc si acolo cand stergi partitiile apare si sticul ii dai un format ca la partitiile la hard si v-a functiona! Bafta la mine a mers! FUNDA?

| Rolly1998 explică (pentru zagagiga12):

Mersii

| zagagiga12 a răspuns (pentru Rolly1998):

Nu ai pentru cewinking