| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Problema driver placa video. Driverul îl instalează automat eindowsul iar când ii dau restart la pc când ajunge sa intre in Windows nu îmi mai apare imagine. Placa video merge deoarece pot sa intru in bios. Nu stiu ce sa aibă deoarece imagine imiapare pana la instalarea driverului. Placa video este o nVIDIA geforce 210

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Cel mai bine instalezi GeForce Experience. Face el toata treaba.
http://www.geforce.com/geforce-experience
Il instalezi il deschizi, si dai click in dreapta sus pe check for update, unde este cu verde.Va gasi si ii dai sa instaleze cel mai nou driver.