| Dumitru_Calimandruc_1987 a întrebat:

Probleme cu pc-ul, mai excat cu unitatea centrala de la pc. Cand porneste, cand nu porneste. Se intampla sa apas pe buton si porneste cam peste 3 minute sau scot cablul de alimentare din spate si il pun inapoi dupa 3 minute si cand incerc sa o pornesc de la buton atunci porneste.Ce oare sa aiba?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ori ai probleme cu sursa ori ai condensatori umflati pe placa de baza si de aici problema ta.

Incearca cu alta sursa.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sursa pe duca, cel mai probabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Face masa undeva.Asa am patit eu pana am ars placa de baza si l-am dat la fer. laughing)

| Pool77 a răspuns:

Schimba sursa. 100%.