| RazvanSmile a întrebat:

Puteti sa-mi dati modele de teze pe semestrul 1, clasa a 7-a la matematica si mate pe modelul celor nationale? Dar vreau sa fie mai noi! Dau funda! Va rog repede luni am la mate![

2 răspunsuri:
| anonimvsanonim a răspuns:

Nu te baza pe modele de teze de pe net. Doar pentru examenul national, tu fa problemele care leai facut in clasa la ora de mate ca doar din acelea iti da... deci incearca sa le refaci, si la tema daca nai stiut ceva probleme incearcale acum, ca ai timp, e weekend. Daca nu te descurci te ajut cu placere happy lasi un id aici

| RazvanSmile explică (pentru anonimvsanonim):

Razvan.smile99@yahoo.com