| Szilagyi_Melania_1989 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti,cum se numeste programul acela cu care faci poze,cu camera web, dar web-ul sa fie incorporata

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Cyberlink youcam?

| Szilagyi_Melania_1989 explică (pentru al3xander):

Mmmm...nu...
nu face poze

| Szilagyi_Melania_1989 explică (pentru al3xander):

Nu e acela, mie imi trebuie programul acele cu care poti sa faci poze, nu CD sau DVD

| al3xander a răspuns (pentru Szilagyi_Melania_1989):

Cum nu face poze? esti culmea: face poze si filmulete cu webcam-ul, are si efecte. sigur te-ai uitat unde trebuie? aici gasesti pagina oficiala http://www.cyberlink.com/downloads/trials/youcam/download_en_US.html