| RaduManole a întrebat:

R3 AlLzz! as vrea si eu o lista cu samsungurile galaxy sau alte telefoane smartphone care sa aiba wi-fi, android market. si sa aiba android peste 1.9 care sa coste sub 1000 lei si sa imi ziceti ce android au si ce pret auwinking funda+vot daca raspundeti intr-o ora

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1. Android 1.9 nu exista. 2. Samsung nu a avut din cate stiu eu nici un galaxi sub 2.x 3. Nu iti pot face o lista, dar gasesti ce cauti aici, in mai multe culori http://www.pcgarage.ro/......a-la-1050/