| Dumitrescu_Liviu_1996 a întrebat:

Imi poate recomada si mie cineva un smartphone? Vreau sa nu coste mai mult de 1000 lei (nou in magazin), sa aiba diagonala cuprinsa intre 4.5 - 5 inci, sa aiba android, bateria sa ma tina cat mai mult, o camera decenta pe ambele parti si sa se miste impecabil cam orice as face cu el (net, jocuri, navigare, etc). Poate ce cer e prea mult in bugetul asta dar ca etalon am luat pana acum samnsung galaxy s4 mini.

9 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Pana in 1000 RON cred ca gasesti un Note 3 sau un Samsung Galaxy S5. Eventual un G3, Sony Z2-Z3.

| bogboy101 a răspuns:

Telefon cu ios in 1000 de lei nu gasesti.pai xiaomi mi 3 e ok

| Pool77 a răspuns (pentru bogboy101):

Xiaomi rolling on the floor))))))))))))))))

| Dumitrescu_Liviu_1996 explică (pentru Pool77):

Ce are xiaomi?

| Pool77 a răspuns (pentru Dumitrescu_Liviu_1996):

Un telefon, care pe hartie straluceste insa la perforamanta jale.
E exact ca si colegul ala lingau, care are doar 10 la matematica "in catalog" si nu stiu cat face 12-2x3.
Sper ca te-am clarificat cu acest exemplu. happy

| Dumitrescu_Liviu_1996 explică (pentru Pool77):

Te referi la xiaomi?

| Pool77 a răspuns (pentru Dumitrescu_Liviu_1996):

Exact.

| Pumuf_Pumukly_1996 a răspuns:

Eu am avut Allview P5 Quead si a costat 800 lei! Vai ce am adorat acel telefon!

Nu ma prea pricep la gadgeturi dar stiu ca acel telefon a meritat mai mult decat pretul pe care l-am dat! M-a tinut 3 ani cu o baterie extrem de buna(18 ore fara sa o pun la incarcat), la camera aveam 8pm cred. aveam camera frontala la ea si pentru video, sunet extrem de bun la muzica, cu un dual sim ceea ce inseamna ca poti insera doua sim carduri in el si un touchscreen extrem de fin. Ti-l recomand cu cea mai mare placere!