| Kidnapper a întrebat:

Recent am cumparat aceste casti
http://www.pcgarage.ro/casti/gembird/over-head-mhs-402-b lack/
si de un timp se aud incet,infundat, si cu un fel de ecou
Stiti cumva ce au? Problema de la placa audio nu e pentru ca le-am incercat si pe pc si pe laptop si tot asa fac,am observat ca daca nu le bag de tot mufa in portul jack merg, si pe pc ca sa mearga cu mufa full trebuia sa pun un efect gen din realtek audio manager

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Trimite castile la garantie si vei primi unele noi. Trebuie doar sa ai ambalajul original si certificatul de garantie. Transportul il platesc cei de la pc garage.

| Kidnapper explică (pentru S3c0ndSh0t):

Nevermind.Le-am rezolvat, era o problema de la windows